Edward&Jacob
Edward&Jacob
Edward&Jacob
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Edward&Jacob

A forum about Robert Pattinson and Taylor Lautner from Twilight Saga...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Kαλώς ήλθατε
Kαλώς ήλθατε!!!!Αν είστε fan των Edward & Jacob ήρθατε στο σωστό μέρος..Μάθετε τα πάντα γύρω απο τους χαρακτήρες των αγαπημένων μας βιβλίων αλλά και για τους ηθοποιούς που τους υποδύονται!

 

 ΠΡΟΣ ΜODERATORS

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nymphadora Lupin
Admin
Admin
Nymphadora Lupin


Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2010
Ηλικία : 32

ΠΡΟΣ ΜODERATORS Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣ ΜODERATORS   ΠΡΟΣ ΜODERATORS Icon_minitimeΚυρ Ιαν 10, 2010 10:09 pm

Στην κεντρικη σελιδα βλέπετε για ποια τοπικ εχετε ευθηνη να παρακολουθητε!!!Σε οσα ειμαι εγω συντονιστρια ΔΕΝ ανοιγετε τοπικ...Μου λετε την ιδεα σας και εγω την υλοποιω.... Very Happy Ευθηνη σας ειναι να παρακολουθητε αν τηρουνται οι ΠΡΟΣ ΜODERATORS 110708,οτι ιδεα εχετε την λετε στην Ραφαελα και αφου σας πει το "ναι" ανοιγετε το τοπικ στις ενοτητες που ειστε συντονιστριες κατι που ισχυει και για τις 3 moderators.... Smile

Ευχαριστω εκ των προτερων για την βοήθεια σας ωστε να λειτουργει καλύτερα το φορουμ.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://edward-jacob.twilight-mania.com
 
ΠΡΟΣ ΜODERATORS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Edward&Jacob :: Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: